Обслуговування комп'ютерів

Підтримка ваших ПК

Для чого потрібне обслуговування комп'ютерів?

У вашій компанії багато комп'ютерної техніки, обладнання та інших речей, у яких ви не особливо розумієте? Природно, у разі виникнення якихось проблем виникає невизначеність, що робити? Хто займається обслуговуванням комп'ютерів у вашій компанії?

Обслуговування своїми силами

Найстрашніший і ненадійніший варіант з усіх
За наявності одного "розумного" співробітника він починає періодично рятувати всіх від комп'ютерних проблем. Найчастіше він не є фахівцем у цій галузі і розбирається в айті чисто для себе. Така людина може навернути таких справ, що потім розгрібати та розгрібати, дуже небезпечно колись за інформаційну безпеку, IT Інфраструктуру ніхто не відповідає. У вашу мережу потрапить якийсь небезпечний вірус, а ви навіть не здогадуватиметеся про це довгий час. Адже щоби ваші комп'ютери працювали ідеально і не викликали проблем, за ними потрібен кваліфікований контроль, моніторинг роботи та абонентське обслуговування.

Обслуживание своими силами

Системний адміністратор у штаті

Якщо ваша компанія невелика, найчастіше адміністратор нічого не робить і просто отримує зарплату. У Києві середня зарплата такого фахівця в межах 15-20 тисяч гривень за найменш навчену людину. Як технічний фахівець у нього обмежена кваліфікація, і якщо він не може впоратися з поставленим завданням, компанії доводиться залучати зовнішній ресурс.

Администратор в штате

Приходить системний адміністратор

Ціна за послуги інженера підтримки, що приходить, часто досить висока. Оплата погодинна, до певного часу це не тягне кишеню і ви платите лише за фактом, але область йти мінлива і якщо вона йде на самоплив, найчастіше кількість проблем і завдань у цій галузі збільшується в геометричній прогресії, природно даний варіант стане невигідним і збитковим для компанії.

Приходящий системный администратор

IT Аутсорсинг

Сучасна послуга, яку надає компанія OST. Ідея полягає в тому, що частина вашої компанії переходить під контроль іншої компанії, що має штат спеціалістів певної галузі. В даному випадку йдеться саме про відділ Інформаційних технологій (IT), область, яка включає комп'ютери, кабельну систему та мережу, периферію, принтери, роботу інтернету, серверну інфраструктуру. Послуга надається B2B, Бізнес для Бізнесу, наша компанія спеціалізується на наданні найкращої якості обслуговування корпоративним клієнтам. Адже уклавши з нами договір, ви отримуєте гарантовану допомогу в роботі комп'ютерної техніки і ваша компанія може безперебійно функціонувати і не хвилюватися за роботу техніки.

IT Аутсорсинг для вас

Встановлення Windows

При покупці ПК, на нього необхідно встановити операційну систему, правильне налаштування Windows - запорука стабільної роботи ПК.

Видалення вірусів

Віруси на комп'ютері — головна причина повільної роботи ПК та зникнення важливих даних. IT Фахівці виконають очищення техніки та відновлять нормальну роботу.

Налаштування мережі

Налаштуємо роботу локальної мережі, мережу, WiFi модуль Вашого комп'ютера.

Налаштування комп'ютера та ноутбука

Впроваджуємо приховані налаштування BIOS, Windows та іншого ПЗ для покращення продуктивності роботи. Профілактичне чищення системи, налаштування правильної роботи заліза.

Допомога з комп'ютером

Терміново усунемо несправність у роботі ПК, проведемо профілактичне чищення, замінимо комплектуючі. Повністю відновимо працездатність Вашого комп'ютера, або підкажемо, що необхідно купити.

Встановлення та Оновлення ПЗ

Встановимо, перевстановимо будь-які програми, які Вам потрібні для роботи. Встановлення антивірусів, браузерів, бухгалтерських програм 1C, Adobe додатків.


ost.kiev.ua❺❺❺❺❺Обслуживание компьтеров
116